Fireteam (gameplay mechanic): Difference between revisions
From Halopedia, the Halo wiki
Line 274: | Line 274: | ||
|HATS | |HATS | ||
|[[Tyson Green]] | |[[Tyson Green]] | ||
|- | |||
|J. Griesemer | |||
|GREI | |||
|[[Jaime Griesemer]] | |||
|- | |- | ||
|J. Hamrick | |J. Hamrick |
From Halopedia, the Halo wiki
Line 274: | Line 274: | ||
|HATS | |HATS | ||
|[[Tyson Green]] | |[[Tyson Green]] | ||
|- | |||
|J. Griesemer | |||
|GREI | |||
|[[Jaime Griesemer]] | |||
|- | |- | ||
|J. Hamrick | |J. Hamrick |