Halopedia:Acronyms: Difference between revisions
From Halopedia, the Halo wiki
No edit summary |
|||
Line 598: | Line 598: | ||
| {{Acronym/ShortestName|FoR|NoSanitise=yes}} | | {{Acronym/ShortestName|FoR|NoSanitise=yes}} | ||
| [[{{Acronym/PageName|FoR|NoSanitise=yes}}]] | | [[{{Acronym/PageName|FoR|NoSanitise=yes}}]] | ||
|- | |||
! FoRBC | |||
| HFoRBC | |||
| {{Acronym/LongName|FoRBC|NoSanitise=yes}} | |||
| {{Acronym/ShortName|FoRBC|NoSanitise=yes}} | |||
| {{Acronym/ShortestName|FoRBC|NoSanitise=yes}} | |||
| [[{{Acronym/PageName|FoRBC|NoSanitise=yes}}]] | |||
|- | |||
! FoRCov | |||
| HFoRCov | |||
| {{Acronym/LongName|FoRCov|NoSanitise=yes}} | |||
| {{Acronym/ShortName|FoRCov|NoSanitise=yes}} | |||
| {{Acronym/ShortestName|FoRCov|NoSanitise=yes}} | |||
| [[{{Acronym/PageName|FoRCov|NoSanitise=yes}}]] | |||
|- | |||
! FoRInv | |||
| HFoRInv | |||
| {{Acronym/LongName|FoRInv|NoSanitise=yes}} | |||
| {{Acronym/ShortName|FoRInv|NoSanitise=yes}} | |||
| {{Acronym/ShortestName|FoRInv|NoSanitise=yes}} | |||
| [[{{Acronym/PageName|FoRInv|NoSanitise=yes}}]] | |||
|- | |- | ||
! HInit | ! HInit |