List of REQ cards/Emblems: Difference between revisions
From Halopedia, the Halo wiki
NFSHaloSC2 (talk | contribs) No edit summary |
NFSHaloSC2 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|[[File:REG enblem.png|120px]] | |[[File:REG enblem.png|120px]] | ||
|'''[[Emblem|Danger! Explosion]]''' | |'''[[Emblem|Danger! Explosion]]''' | ||
|Ultra-Rare | |||
|- | |||
|[[File:H5G-Emblem-ForgeMonitor.png|120px]] | |||
|'''[[Emblem|Forge Monitor]]''' | |||
|Ultra-Rare | |Ultra-Rare | ||
|- | |- |