SAP attachments: Difference between revisions
From Halopedia, the Halo wiki
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|align="left"|Rare | |align="left"|Rare | ||
|TBD | |TBD | ||
|- align="center" | |||
|SAP/[[GUNGNIR-class Mjolnir|Gungnir]] | |SAP/[[GUNGNIR-class Mjolnir|Gungnir]] | ||
|align="left"|TBD | |align="left"|TBD |