Challenges/Halo Infinite/S2: Difference between revisions
From Halopedia, the Halo wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 144: | Line 144: | ||
|5 | |5 | ||
|[[File:HINF Wolf Fang Chest Icon.png|75px]]<br>Wolf Fang Rakshasa Chest | |[[File:HINF Wolf Fang Chest Icon.png|75px]]<br>Wolf Fang Rakshasa Chest | ||
|-align="center" | |||
|18 | |||
|30/08/2022 - 06/09/2022 | |||
|align="left"|Pack Mentality | |||
|align="left"| | |||
| | |||
|Vapor Eagle Mark VII Utility | |||
|} | |} |