User:Helianthus/Sandbox: Difference between revisions
From Halopedia, the Halo wiki
Helianthus (talk | contribs) |
Helianthus (talk | contribs) |
||
Line 221: | Line 221: | ||
| [[Fifth Fleet]], [[Home Fleet]] | | [[Fifth Fleet]], [[Home Fleet]] | ||
| [[J. Harper|Fleet Admiral J. Harper]] | | [[J. Harper|Fleet Admiral J. Harper]] | ||
|- | |||
| [[UNSC Dresden|''Dresden'']] | |||
| <center>—</center> | |||
| ''Marathon'' | |||
| Destroyed 2526; [[Battle of Biko]] | |||
| UNSC Navy | |||
| <center>—</center> | |||
| <center>—</center> | |||
|- | |||
| [[UNSC Euclid's Anvil|''Euclid's Anvil'']] | |||
| <center>—</center> | |||
| [[Autumn-class heavy cruiser|''Autumn'']] | |||
| <center>—</center> | |||
| UNSC Navy | |||
| <center>—</center> | |||
| <center>—</center> | |||
|- | |- | ||
|} | |} |