4,099
edits
CMDR RileySV (talk | contribs) No edit summary |
CMDR RileySV (talk | contribs) |
||
Line 449: | Line 449: | ||
|- | |- | ||
| N/A || [[Hydra system]] || N/A || N/A | | N/A || [[Hydra system]] || N/A || N/A | ||
|- | |||
| [[Veltun]] || N/A || N/A || N/A | |||
|- | |- | ||
| [[Zehar VI]] || [[Zehar system]] || Late-war ([[2540]]-[[2552]]) || Untouched | | [[Zehar VI]] || [[Zehar system]] || Late-war ([[2540]]-[[2552]]) || Untouched |