4,099
edits
CMDR RileySV (talk | contribs) No edit summary |
CMDR RileySV (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |Lead ship | ||
|- | |- | ||
|rowspan="4"|{{Class|Charon|light frigate}} | |rowspan="4"|{{Class|Charon|light frigate}} | ||
Line 35: | Line 35: | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|{{UNSCShip|Charon}} | |{{UNSCShip|Charon}} | ||
| | |||
| | |||
|Lead ship | |||
|- | |||
|rowspan="3"|{{Class|Mulsanne|frigate}} | |||
|rowspan="3"|Unknown | |||
|{{UNSCShip|Mortal Reverie}} | |||
|FFG-525 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{UNSCShip|Mulsanne}} | |||
| | |||
| | |||
|Lead ship | |||
|- | |||
|{{UNSCShip|Panama}} | |||
| | | | ||
| | | | ||
Line 70: | Line 87: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |Lead ship | ||
|- | |- | ||
|{{UNSCShip|Promise of Dawn}} | |{{UNSCShip|Promise of Dawn}} | ||
Line 103: | Line 120: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |Lead ship | ||
|- | |- | ||
|rowspan="11"|Unknown | |rowspan="11"|Unknown |