5,078
edits
(WIP) |
No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
!colspan=7 style="background-color:#DDDDDD;padding:0px 5px 0px 5px"| | !colspan=7 style="background-color:#DDDDDD;padding:0px 5px 0px 5px"| | ||
===[[2552]]=== | ===[[2552]]=== | ||
|- | |||
!colspan=7 style="background-color:#DDDDDD;padding:0px 5px 0px 5px"| | |||
====September==== | |||
|- | |||
|colspan=7 style="background-color:#DDDDDD;"|'''...''' | |||
|- | |- | ||
|rowspan=3|September 19 | |rowspan=3|September 19 | ||
Line 48: | Line 53: | ||
|colspan=7 style="background-color:#DDDDDD;"|'''...''' | |colspan=7 style="background-color:#DDDDDD;"|'''...''' | ||
|- | |- | ||
!colspan=7 style="background-color:#DDDDDD;padding:0px 5px 0px 5px"| | |||
====October==== | |||
|- | |||
|colspan=7 style="background-color:#DDDDDD;"|'''...''' | |||
|- | |||
|rowspan=13|October 20 | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[The Heretic]]'''<br/>(''[[Halo 2]]'') | |||
|- | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[The Armory]]'''<br/>(''Halo 2'') | |||
|- | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[Cairo Station (level)|Cairo Station]]'''<br/>(''Halo 2'') | |||
|- | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[Outskirts]]'''<br/>(''Halo 2'') | |||
|rowspan=2 style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[Operation A: Orphic Spear]]'''<br/>(''[[Halo: Spartan Strike]]'') | |||
|- | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[Metropolis]]'''<br/>(''Halo 2'') | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[Prepare to Drop]]'''<br/>(''[[Halo 3: ODST]]'') | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[Tayari Plaza (level)|Tayari Plaza]]'''<br/>(''Halo 3: ODST'') | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[Uplift Reserve (level)|Uplift Reserve]]'''<br/>(''Halo 3: ODST'') | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[Kizingo Boulevard (level)|Kizingo Boulevard]]'''<br/>(''Halo 3: ODST'') | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[ONI Alpha Site (level)|ONI Alpha Site]]'''<br/>(''Halo 3: ODST'') | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[NMPD HQ (level)|NMPD HQ]]'''<br/>(''Halo 3: ODST'') | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[Kikowani Station (level)|Kikowani Station]]'''<br/>(''Halo 3: ODST'') | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[Mombasa Streets]]'''<br/>(''Halo 3: ODST'') | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[Data Hive]]'''<br/>(''Halo 3: ODST'') | |||
|- | |||
|colspan=7 style="background-color:#DDDDDD;"| | |||
|- | |||
|rowspan=4|October 21 | |||
| | |||
| | |||
|style="border:3px solid black;background-color:#AAFFAA;text-align:center;"|'''[[Coastal Highway]]'''<br/>(''Halo 3: ODST'') | |||
|} | |} |