47,303
edits
BaconShelf (talk | contribs) m (→Naval Assets) |
BaconShelf (talk | contribs) |
||
Line 416: | Line 416: | ||
|KIA | |KIA | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9"|Unknown | ||
|[[Unggoy Minor|Minor]] | |[[Unggoy Minor|Minor]] | ||
|[[Gagaw]] | |[[Gagaw]] | ||
Line 436: | Line 436: | ||
|[[Huki 'Umamee]] | |[[Huki 'Umamee]] | ||
|KIA | |KIA | ||
|- | |||
|Unknown {{C|Likely Major}} | |||
|[['Kasamee]] | |||
|Unknown | |||
|- | |- | ||
|Unknown | |Unknown |