50,748
edits
BaconShelf (talk | contribs) mNo edit summary |
BaconShelf (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| 19 || [[File:HTMCC_ChiefWarrantOfficer_Rank.png|75px]]<br/>'''Chief Warrant Officer'''|| 3,000 || 7,000 | | 19 || [[File:HTMCC_ChiefWarrantOfficer_Rank.png|75px]]<br/>'''Chief Warrant Officer'''|| 3,000 || 7,000 | ||
|-align="center" | |||
| 20 || [[File:HTMCC_SecondLieutenant_Rank.png|75px]]<br/>'''Second Lieutenant'''|| 3,000 || 7,000 | |||
|-align="center" | |||
| 21 || [[File:HTMCC_FirstLieutenant_Rank.png|75px]]<br/>'''First Lieutenant'''|| 3,000 || 7,000 | |||
|-align="center" | |||
| 22 || [[File:HTMCC_Captain_Rank.png|75px]]<br/>'''Captain'''|| 3,000 || 7,000 | |||
|-align="center" | |||
| 23 || [[File:HTMCC_Major_Rank.png|75px]]<br/>'''Major'''|| 3,000 || 7,000 | |||
|-align="center" | |||
| 24 || [[File:HTMCC_LieutenantColonel_Rank.png|75px]]<br/>'''Lieutenant Colonel'''|| 3,000 || 7,000 | |||
|-align="center" | |||
| 25 || [[File:HTMCC_Colonel_Rank.png|75px]]<br/>'''Colonel'''|| 3,000 || 7,000 | |||
|-align="center" | |||
| 26 || [[File:HTMCC_BrigadierGeneral_Rank.png|75px]]<br/>'''Brigadier General'''|| 3,000 || 7,000 | |||
|-align="center" | |||
| 27 || [[File:HTMCC_MajorGeneral_Rank.png|75px]]<br/>'''Major General'''|| 3,000 || 7,000 | |||
|-align="center" | |||
| 28 || [[File:HTMCC_LieutenantGeneral_Rank.png|75px]]<br/>'''Lieutenant General'''|| 3,000 || 7,000 | |||
|-align="center" | |||
| 29 || [[File:HTMCC_General_Rank.png|75px]]<br/>'''General'''|| 3,000 || 7,000 | |||
|} | |} | ||
{{Col-2}} | {{Col-2}} | ||
[[File:HTMCC_Tour1_Icon.png|center|250px]]<br/><center>Tour 1 background shield.</center> | [[File:HTMCC_Tour1_Icon.png|center|250px]]<br/><center>Tour 1 background shield.</center> |