10,712
edits
(→Userboxes: cleanup; removing excess) |
|||
Line 177: | Line 177: | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| {{All Legendary}} | | {{All Legendary}} | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| {{Userbox FoR}} | | {{Userbox FoR}} | ||
Line 195: | Line 193: | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| {{Userbox Evolutions}} | | {{Userbox Evolutions}} | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| {{Marine AI Protector Userbox}} | | {{Marine AI Protector Userbox}} | ||
Line 208: | Line 204: | ||
|border-c = Black}} | |border-c = Black}} | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| {{ | | {{Halo 3 Battle Rifle Userbox|loves}} | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| {{ | | {{DMR Userbox|adores}} | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| {{Sniper Rifle Userbox|worships}} | | {{Sniper Rifle Userbox|worships}} | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| {{Firebomb Userbox|is hot for}} | | {{Firebomb Userbox|is hot for}} | ||
Line 229: | Line 219: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{Joined Halopedia Userbox|June 22, 2009}} | | {{Joined Halopedia Userbox|June 22, 2009}} | ||
|- align="center" | |||
| {{Gamertag Userbox 2|Rus7y112}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{Halopedia:Project Userbox/Real World/User Male}} | | {{Halopedia:Project Userbox/Real World/User Male}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{Canada Userbox}} | | {{Canada Userbox}} | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| {{Userbox | | {{Userbox | ||
Line 249: | Line 235: | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| {{RVB Userbox}} | | {{RVB Userbox}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{Coke Userbox}} | | {{Coke Userbox}} | ||
Line 277: | Line 251: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{S71Friendbox1}} | | {{S71Friendbox1}} | ||
|- align="center" | |||
| {{Cally99117 friend Userbox}} | |||
|- align="center" | |||
| {{Ultra Force Userbox}} | |||
|} | |} |