10,713
edits
No edit summary |
(Keep 'em coming!) |
||
Line 395: | Line 395: | ||
|[[King Slayer]] | |[[King Slayer]] | ||
|Kill the king 3 times in a row. | |Kill the king 3 times in a row. | ||
|-align="center" | |||
|style="background:black"|[[File:H4 - King Joust.png|70px]] | |||
|[[King Joust]] | |||
|Kill a king as the king in Regicide. | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|style="background:black"|[[File:H4 - King Assist.png|70px]] | |style="background:black"|[[File:H4 - King Assist.png|70px]] |