10,712
edits
Line 389: | Line 389: | ||
|[[File:C.I.O. Armor M.png|50px]] | |[[File:C.I.O. Armor M.png|50px]] | ||
|[[File:C.I.O. Armor F.png|50px]] | |[[File:C.I.O. Armor F.png|50px]] | ||
|-align="center" | |||
|Commander Palmer Armor | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:Commander Palmer Armor M.png|50px]] | |||
|[[File:Commander Palmer Armor F.png|50px]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|Crawler | |Crawler | ||
Line 399: | Line 404: | ||
|[[File:Cryotube.png|50px]] | |[[File:Cryotube.png|50px]] | ||
|[[File:Cryotube.png|50px]] | |[[File:Cryotube.png|50px]] | ||
|-align="center" | |||
|Didact Armor | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:Didact Armor M.png|50px]] | |||
|[[File:Didact Armor F.png|50px]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|E.O.D. Armor | |E.O.D. Armor | ||
Line 494: | Line 504: | ||
|[[File:Recruit Helmet - Steel.png|50px]] | |[[File:Recruit Helmet - Steel.png|50px]] | ||
|[[File:Recruit Helmet - Steel.png|50px]] | |[[File:Recruit Helmet - Steel.png|50px]] | ||
|-align="center" | |||
|Roland A.I. Prop | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:Roland A.I. Prop.png|50px]] | |||
|[[File:Roland A.I. Prop.png|50px]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|Scout Armor | |Scout Armor |