10,710
edits
Line 381: | Line 381: | ||
!M | !M | ||
!F | !F | ||
|-align="center" | |||
|C.I.O. Armor | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:C.I.O. Armor M.png|50px]] | |||
|[[File:C.I.O. Armor F.png|50px]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|[[UNSC Forward Unto Dawn|Forward Unto Dawn]] Ship | |[[UNSC Forward Unto Dawn|Forward Unto Dawn]] Ship | ||
Line 386: | Line 391: | ||
|[[File:Forward Unto Dawn Ship.png|50px]] | |[[File:Forward Unto Dawn Ship.png|50px]] | ||
|[[File:Forward Unto Dawn Ship.png|50px]] | |[[File:Forward Unto Dawn Ship.png|50px]] | ||
|-align="center" | |||
|Gungnir Armor | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:Gungnir Armor M.png|50px]] | |||
|[[File:Gungnir Armor F.png|50px]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|Halo 4 iHeartRadio T-Shirt | |Halo 4 iHeartRadio T-Shirt | ||
Line 411: | Line 421: | ||
|[[File:Knight.png|50px]] | |[[File:Knight.png|50px]] | ||
|[[File:Knight.png|50px]] | |[[File:Knight.png|50px]] | ||
|-align="center" | |||
|Mark VI Armor - Platinum | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:Mark VI Armor - Platinum M.png|50px]] | |||
|[[File:Mark VI Armor - Platinum F.png|50px]] | |||
|-align="center" | |||
|Orbital Armor | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:Orbital Armor M.png|50px]] | |||
|[[File:Orbital Armor F.png|50px]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|Raider Armor | |Raider Armor | ||
Line 416: | Line 436: | ||
|[[File:Raider Armor M.png|50px]] | |[[File:Raider Armor M.png|50px]] | ||
|[[File:Raider Armor F.png|50px]] | |[[File:Raider Armor F.png|50px]] | ||
|-align="center" | |||
|Recon Armor | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:Recon Armor M.png|50px]] | |||
|[[File:Recon Armor F.png|50px]] | |||
|-align="center" | |||
|Scout Armor | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:Scout Armor M.png|50px]] | |||
|[[File:Scout Armor F.png|50px]] | |||
|-align="center" | |||
|Soldier Armor | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:Soldier Armor M.png|50px]] | |||
|[[File:Soldier Armor F.png|50px]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|UNSC T-Shirt | |UNSC T-Shirt | ||
Line 426: | Line 461: | ||
|[[File:Wake Up John T-Shirt M.png|50px]] | |[[File:Wake Up John T-Shirt M.png|50px]] | ||
|[[File:Wake Up John T-Shirt F.png|50px]] | |[[File:Wake Up John T-Shirt F.png|50px]] | ||
|-align="center" | |||
|Warrior Armor - Blue | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:Warrior Armor - Blue M.png|50px]] | |||
|[[File:Warrior Armor - Blue F.png|50px]] | |||
|-align="center" | |||
|Warrior Armor - Green | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:Warrior Armor - Green M.png|50px]] | |||
|[[File:Warrior Armor - Green F.png|50px]] | |||
|-align="center" | |||
|Warrior Armor - Purple | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:Warrior Armor - Purple M.png|50px]] | |||
|[[File:Warrior Armor - Purple F.png|50px]] | |||
|-align="center" | |||
|Warrior Armor - Red | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:Warrior Armor - Red M.png|50px]] | |||
|[[File:Warrior Armor - Red F.png|50px]] | |||
|-align="center" | |||
|Warrior Armor - Yellow | |||
|320[[File:MS points.png]] | |||
|[[File:Warrior Armor - Yellow M.png|50px]] | |||
|[[File:Warrior Armor - Yellow F.png|50px]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|Watcher | |Watcher |