10,710
edits
No edit summary |
|||
Line 27: | Line 27: | ||
|D. Aldridge | |D. Aldridge | ||
|DA | |DA | ||
| | |David Aldridge | ||
|- | |- | ||
|D. Allen | |D. Allen | ||
Line 55: | Line 55: | ||
|J. Barnes | |J. Barnes | ||
|JNTY | |JNTY | ||
| | |Jonty Barnes | ||
|- | |- | ||
|C. Barrett | |C. Barrett | ||
Line 63: | Line 63: | ||
|G. Bartlett | |G. Bartlett | ||
|GRAM | |GRAM | ||
| | |Graham Bartlett | ||
|- | |- | ||
|D. Bellbrook | |D. Bellbrook | ||
|DRJE | |DRJE | ||
| | |Dorje Seattle Bellbrook | ||
|- | |- | ||
|M. Bennier | |M. Bennier | ||
Line 83: | Line 83: | ||
|T. Brady | |T. Brady | ||
|TRAV | |TRAV | ||
| | |Travis Brady | ||
|- | |- | ||
|R. Broscovak | |R. Broscovak | ||
Line 91: | Line 91: | ||
|R. Browne | |R. Browne | ||
|BIRD | |BIRD | ||
| | |Roberta Browne | ||
|- | |- | ||
|M. Buckmiller | |M. Buckmiller | ||
Line 99: | Line 99: | ||
|M. Buelterman | |M. Buelterman | ||
|MIKB | |MIKB | ||
| | |Mike Buelterman | ||
|- | |- | ||
|T. Burlington | |T. Burlington | ||
Line 119: | Line 119: | ||
|M. Cadogan | |M. Cadogan | ||
|MILT | |MILT | ||
| | |Milton Cadogan | ||
|- | |- | ||
|D. Candland | |D. Candland | ||
Line 127: | Line 127: | ||
|F. Capezzuto | |F. Capezzuto | ||
|CAPI | |CAPI | ||
|Frank Capezzuto | |||
|- | |- | ||
|D. Carroll | |D. Carroll | ||
Line 135: | Line 135: | ||
|D. Chan | |D. Chan | ||
|CHAN | |CHAN | ||
| | |Davina Chan | ||
|- | |- | ||
|H. Chen | |H. Chen | ||
Line 195: | Line 195: | ||
|M. Dyckhoff | |M. Dyckhoff | ||
|MAX | |MAX | ||
| | |Max Dyckhoff | ||
|- | |- | ||
|C. Edwards | |C. Edwards | ||
Line 207: | Line 207: | ||
|E. Elton | |E. Elton | ||
|ERIC | |ERIC | ||
| | |Eric Elton | ||
|- | |- | ||
|J. Evans | |J. Evans | ||
Line 243: | Line 243: | ||
|D. Gasca | |D. Gasca | ||
|GSCA | |GSCA | ||
| | |David Gasca | ||
|- | |||
|T. Gioconda | |||
|GIOC | |||
|Tom Gioconda | |||
|} | |} | ||
{{Col-3}} | {{Col-3}} | ||
Line 250: | Line 254: | ||
! Call sign | ! Call sign | ||
! Named after | ! Named after | ||
|- | |- | ||
|R. Glessner | |R. Glessner | ||
|BOB | |BOB | ||
| | |Bob Glessner | ||
|- | |- | ||
|M. Goldsworthy | |M. Goldsworthy | ||
Line 265: | Line 265: | ||
|C. Gossett | |C. Gossett | ||
|GOSS | |GOSS | ||
| | |Chris Gossett | ||
|- | |- | ||
|C. Gough | |C. Gough | ||
Line 297: | Line 297: | ||
|J. Haywood | |J. Haywood | ||
|WOOD | |WOOD | ||
| | |James Haywood | ||
|- | |- | ||
|D. Helsby | |D. Helsby | ||
Line 309: | Line 309: | ||
|Y. Hu | |Y. Hu | ||
|HU | |HU | ||
| | |Yaohua Hu | ||
|- | |- | ||
|M. Hullum | |M. Hullum | ||
Line 317: | Line 317: | ||
|D. Hunt | |D. Hunt | ||
|HUNT | |HUNT | ||
| | |David Hunt | ||
|- | |- | ||
|P. Jandro | |P. Jandro | ||
Line 353: | Line 353: | ||
|P. Kotevski | |P. Kotevski | ||
|SEAL | |SEAL | ||
| | |Petar Kotevski | ||
|- | |- | ||
|L. Ledwich | |L. Ledwich | ||
Line 377: | Line 377: | ||
|A. Lieberman | |A. Lieberman | ||
|ARON | |ARON | ||
| | |Aaron Lieberman | ||
|- | |- | ||
|L. Ling | |L. Ling | ||
Line 385: | Line 385: | ||
|S. Lopez | |S. Lopez | ||
|LPEZ | |LPEZ | ||
| | |Steve Lopez | ||
|- | |- | ||
|K. Malcolm | |K. Malcolm | ||
Line 401: | Line 401: | ||
|T. McFarland | |T. McFarland | ||
|TROY | |TROY | ||
| | |Troy McFarland | ||
|- | |- | ||
|R. McLees | |R. McLees | ||
Line 417: | Line 417: | ||
|S. Merrill | |S. Merrill | ||
|SAGE | |SAGE | ||
|[[ | |Sage Merrill | ||
|- | |||
|D. Miller | |||
|360 | |||
|[[Dan Miller]] | |||
|- | |- | ||
|M. Milota | |M. Milota | ||
Line 433: | Line 437: | ||
|R. Nattam | |R. Nattam | ||
|RAJ | |RAJ | ||
| | |Raj Nattam | ||
|- | |- | ||
|K. Nellis | |K. Nellis | ||
|KURT | |KURT | ||
| | |Kurt Nellis | ||
|- | |- | ||
|M. Noguchi | |M. Noguchi | ||
|GUCH | |GUCH | ||
| | |Mat Noguchi | ||
|- | |- | ||
|M. Noseworthy | |M. Noseworthy | ||
Line 511: | Line 515: | ||
|M. Priestley | |M. Priestley | ||
|PRST | |PRST | ||
| | |Matt Priestley | ||
|- | |- | ||
| G. Ramsey | | G. Ramsey | ||
Line 519: | Line 523: | ||
|S. Reddoch | |S. Reddoch | ||
|REDO | |REDO | ||
| | |Steve Reddoch | ||
|- | |- | ||
|M. Richenburg | |M. Richenburg | ||
Line 527: | Line 531: | ||
|J. Robertson | |J. Robertson | ||
|JROB | |JROB | ||
| | |Jason Robertson | ||
|- | |- | ||
|J. Rodgers | |J. Rodgers | ||
|JOSH | |JOSH | ||
| | |Joshua Rodgers | ||
|- | |- | ||
|T. Root | |T. Root | ||
|ROOT | |ROOT | ||
| | |Tristan Root | ||
|- | |- | ||
|P. Russel | |P. Russel | ||
Line 555: | Line 559: | ||
|N. Sankey | |N. Sankey | ||
|SNKY | |SNKY | ||
| | |Niles Sankey | ||
|- | |- | ||
|S. Shepherd | |S. Shepherd | ||
|SHEP | |SHEP | ||
| | |Scott Shepherd | ||
|- | |- | ||
|S. Scott | |S. Scott | ||
Line 583: | Line 587: | ||
|S. Shypula | |S. Shypula | ||
|SHYP | |SHYP | ||
| | |Sean Shypula | ||
|- | |- | ||
|J. Simpson | |J. Simpson | ||
Line 599: | Line 603: | ||
|A. Solomon | |A. Solomon | ||
|DREW | |DREW | ||
|Andrew Solomon | |||
|- | |- | ||
|G. Sorola | |G. Sorola | ||
Line 627: | Line 631: | ||
|J. Sussman | |J. Sussman | ||
|SUSS | |SUSS | ||
| | |Jason Sussman | ||
|- | |- | ||
|K. Taya | |K. Taya | ||
|TAYA | |TAYA | ||
|Kentarou Taya | |||
|- | |- | ||
|S. Taylor | |S. Taylor | ||
Line 639: | Line 643: | ||
|C. Tchou | |C. Tchou | ||
|CHOU | |CHOU | ||
| | |Chris Tchou | ||
|- | |- | ||
|B. Thompson | |B. Thompson | ||
Line 671: | Line 675: | ||
|L. Villegas | |L. Villegas | ||
|LUIS | |LUIS | ||
| | |Luis Villegas | ||
|- | |- | ||
|P. Vosper | |P. Vosper | ||
Line 707: | Line 711: | ||
|M. Williams | |M. Williams | ||
|WILL | |WILL | ||
| | |Michael R. Williams | ||
|- | |- | ||
|T. Williams | |T. Williams | ||
|TIM | |TIM | ||
| | |Tim Williams | ||
|- | |- | ||
|L. Wilson | |L. Wilson |