17,309
edits
(→Halo 4) |
|||
Line 284: | Line 284: | ||
|Epic | |Epic | ||
|Season 01: Heroes of Reach Battle Pass level 59 (Premium) | |Season 01: Heroes of Reach Battle Pass level 59 (Premium) | ||
|References [[Catherine-B320]] from '' | |References [[Catherine-B320]] from ''Halo: Reach'' | ||
|- | |- | ||
Line 292: | Line 292: | ||
|Epic | |Epic | ||
|Season 01: Heroes of Reach Battle Pass level 94 (Premium) | |Season 01: Heroes of Reach Battle Pass level 94 (Premium) | ||
|References [[Emile-A239]] from '' | |References [[Emile-A239]] from ''Halo: Reach'' | ||
|- | |- | ||
Line 300: | Line 300: | ||
|Legendary | |Legendary | ||
|Season 01: Heroes of Reach Battle Pass level 79 (Premium) | |Season 01: Heroes of Reach Battle Pass level 79 (Premium) | ||
|References [[Jorge-052]]'s pose in [[:File:Noble Team.jpg|promotional art]] for ''[[Halo: Reach | |References [[Jorge-052]]'s pose in [[:File:Noble Team.jpg|promotional art]] for ''Halo: Reach'' | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:HINF Noble Rose Stance Icon.png|75px]]<br/>Noble Rose | |||
|UNSC | |||
|What could have been... | |||
|Epic | |||
|[[Noble Intention]] Event Pass level 10 | |||
|References [[Rosenda-A344]]'s pose in [[:File:HR Rosenda-A344 Concept.png|her concept art]] for ''Halo: Reach'' | |||
|- | |- | ||
Line 308: | Line 316: | ||
|Epic | |Epic | ||
|Season 01: Heroes of Reach Battle Pass level 39 (Premium) | |Season 01: Heroes of Reach Battle Pass level 39 (Premium) | ||
|References [[Jun-A266]] from '' | |References [[Jun-A266]] from ''Halo: Reach'' | ||
|- | |- |