29,585
edits
No edit summary |
m (→Personnel) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|Before [[2554#March|March 29, 2554]]{{Ref/Anthology|Id=LessonsLearned|Fra|Story=Lessons Learned}} | |Before [[2554#March|March 29, 2554]]{{Ref/Anthology|Id=LessonsLearned|Fra|Story=Lessons Learned}} | ||
|Retired{{Ref/Reuse|LessonsLearned}} | |Retired{{Ref/Reuse|LessonsLearned}} | ||
|N/A | |||
|- | |||
|[[Jerome-092]] | |||
|Before [[2559#March|March 28, 2559]] | |||
|During [[2559#March|March 2559]] | |||
|Promoted to the acting rank of [[Commander]] by [[Captain (UNICOM)|Captain]] [[James Cutter]] | |||
|N/A | |||
|- | |||
|[[Douglas-042]] | |||
|Before [[2559#March|March 28, 2559]] | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|- | |||
|[[Alice-130]] | |||
|Before [[2559#March|March 28, 2559]] | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |