3,506
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 153: | Line 153: | ||
| "Distractor!" | | "Distractor!" | ||
| "You are an excellent diversion!" | | "You are an excellent diversion!" | ||
|- | |||
| Flyin' High | |||
| "Woohoo!" | |||
| | |||
| "Exhilaratingly reckless!" | |||
|- | |- | ||
| From the Grave | | From the Grave |
edits