3,504
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 71: | Line 71: | ||
| Pillar of Autumn | | Pillar of Autumn | ||
| May 13, 2021<br />May 20, 2021 | | May 13, 2021<br />May 20, 2021 | ||
|- | |||
| 37<ref name="S37">[https://www.youtube.com/watch?v=bgiyqQs1gdo '''YouTube''' - ''Forza Monthly | June 2021'']</ref> | |||
| Winter | |||
| Assault on the Control Room | |||
| July 1, 2021<br />July 8, 2021 | |||
|} | |} | ||
edits