46,752
edits
Lord Susto (talk | contribs) mNo edit summary |
Sith Venator (talk | contribs) |
||
Line 160: | Line 160: | ||
|[[Wikipedia:River dolphin|River dolphin]]<ref>'''Halo: Primordium''', ''page 158''</ref> | |[[Wikipedia:River dolphin|River dolphin]]<ref>'''Halo: Primordium''', ''page 158''</ref> | ||
|Earth | |Earth | ||
|- | |||
|[[Sandworm]]<ref>'''Halo 5: Guardians''', ''The Rig''</ref> | |||
|[[Meridian]] | |||
|- | |- | ||
|[[Saurio]] | |[[Saurio]] |