428
edits
NFSHaloSC2 (talk | contribs) No edit summary |
NFSHaloSC2 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|[[File:REQ Card - Traitor.png|120px]] | |[[File:REQ Card - Traitor.png|120px]] | ||
|'''[[Emblem|Traitor]]''' | |'''[[Emblem|Traitor]]''' | ||
|Rare | |||
|- | |||
|[[File:H5G-Emblem-CrossedSwords.png|120px]] | |||
|'''[[Emblem|Crossed Swords]]''' | |||
|Rare | |Rare | ||
|- | |- |
edits