428
edits
NFSHaloSC2 (talk | contribs) No edit summary |
NFSHaloSC2 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 55: | Line 55: | ||
| '''[[Assassination|Terminal Velocity]]''' | | '''[[Assassination|Terminal Velocity]]''' | ||
|Ultra Rare | |Ultra Rare | ||
| style="text-align:left;" |''.'' | |||
|- | |||
|[[File:H5G-Assassination-KneedfulThings.png|120px]] | |||
| '''[[Assassination|Knee-dful Things]]''' | |||
|Legendary | |||
| style="text-align:left;" |''.'' | | style="text-align:left;" |''.'' | ||
|- | |- |
edits