1,409
edits
(Creating page for new month.) |
m (Updated challenges for December 2010.) |
||
Line 11: | Line 11: | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
!colspan="5"|Weekly Challenges | !colspan="5"|Weekly Challenges | ||
|-align="center" | |||
|[[File:Bnet-challenge-icon1.png|40px]] | |||
|'''Dedication/Time''' | |||
|style="text-align:left"|Complete 16 Daily Challenges this week. | |||
|16000 cR | |||
|November 29-December 5, 2010 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
!colspan="5"|Daily Challenges | !colspan="5"|Daily Challenges |
edits