46,717
edits
Sith Venator (talk | contribs) (Created page with "{| class="wikitable sortable" |-align="center" !colspan="2"|Gloves |- ! scope="col" style="text-align:center;" |Gloves ! scope="col" style="width:135px;text-align:center;" |Un...") |
Sith Venator (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
! scope="col" style="width:135px;text-align:center;" |Unlock | ! scope="col" style="width:135px;text-align:center;" |Unlock | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| | |Capaxx | ||
|TBD | |TBD | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|Challenger | |Challenger | ||
|TBD | |||
|-align="center" | |||
|Hemicyon | |||
|TBD | |TBD | ||
|-align="center" | |-align="center" |