46,752
edits
Sith Venator (talk | contribs) (Created page with "{| class="wikitable sortable" |-align="center" !colspan="4"|Helmets |- ! scope="col" style="text-align:center;" |Helmet ! scope="col" style="width:135px;text-align:center;" |U...") |
Sith Venator (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
! scope="col" style="width:135px;text-align:center;" |Unlock | ! scope="col" style="width:135px;text-align:center;" |Unlock | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|rowspan=2|[[Air Assault]] | |rowspan=2|[[File:HINF-AA.png|75px]]<br/>[[Air Assault]] | ||
|rowspan=2|TBD | |rowspan=2|TBD | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
Line 29: | Line 29: | ||
|TBD | |TBD | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|[[EVA-class Mjolnir|EVA]] | |[[File:HINF-EVA.png|75px]]<br/>[[EVA-class Mjolnir|EVA]] | ||
|TBD | |TBD | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
Line 36: | Line 36: | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|[[File:HINF-Grenadierhelmet.png|75px]]<br/>[[GRENADIER-class Mjolnir|Grenadier]] | |[[File:HINF-Grenadierhelmet.png|75px]]<br/>[[GRENADIER-class Mjolnir|Grenadier]] | ||
|TBD | |||
|-align="center" | |||
|[[File:HINF-HAZOP.png|75px]]<br/>[[HAZOP-class Mjolnir|HAZOP]] | |||
|TBD | |||
|-align="center" | |||
|[[File:HINF-JFO.png|75px]]<br/>[[JFO-class Mjolnir|HAZOP]] | |||
|TBD | |TBD | ||
|-align="center" | |-align="center" |