14,979
edits
Sith Venator (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|[[File:HINF-ParadiseRig.png|75px]]<br/>[[Armor accessories/Tactical|TAC/Paradise Rig]] | |[[File:HINF-ParadiseRig.png|75px]]<br/>[[Armor accessories/Tactical|TAC/Paradise Rig]] | ||
|TBD | |||
|-align="center" | |||
|[[Armor accessories/Tactical|UTIL/ENAV Beacon]] | |||
|TBD | |||
|-align="center" | |||
|[[Armor accessories/Tactical|UTIL/KHILPK Cooling Unit]] | |||
|TBD | |||
|-align="center" | |||
|[[Armor accessories/UA|UA/M550D Halfplate]] | |||
|TBD | |||
|-align="center" | |||
|[[Armor accessories/UA|UA/M557 Jackplate]] | |||
|TBD | |||
|-align="center" | |||
|[[Armor accessories/UA|UA/Relikt Cuirass]] | |||
|TBD | |TBD | ||
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||
[[Category:Halo Infinite multiplayer armor permutations| ]] | [[Category:Halo Infinite multiplayer armor permutations| ]] | ||
</noinclude> | </noinclude> |