8,076
edits
Line 318: | Line 318: | ||
|[[Ilpdor]] | |[[Ilpdor]] | ||
|Janjur Qom | |Janjur Qom | ||
|- | |||
|''[[Izlar]]'' | |||
| | |||
|- | |- | ||
|''[[Jellusuj]]'' | |''[[Jellusuj]]'' | ||
Line 330: | Line 333: | ||
|[[Keifra]] | |[[Keifra]] | ||
|Sanghelios | |Sanghelios | ||
|- | |||
|''[[Kiniji]]'' | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[[Kryn'qodon]] | |[[Kryn'qodon]] |
edits