3,506
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 46: | Line 46: | ||
| Assault on the Control Room | | Assault on the Control Room | ||
| April 23, 2020<br />April 30, 2020 | | April 23, 2020<br />April 30, 2020 | ||
|- | |||
| 22<ref name="S22">[https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/360047202574-FH4-Release-Notes-May-5th-2020 '''Forza Support''' - ''FH4 Release Notes: May 5th, 2020'']</ref> | |||
| Autumn | |||
| Pillar of Autumn | |||
| May 14, 2020<br />May 21, 2020 | |||
|} | |} | ||
edits