428
edits
(Added newly release stances) |
NFSHaloSC2 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 81: | Line 81: | ||
|Ultra Rare | |Ultra Rare | ||
| style="text-align:left;" |''You are free to engage.'' | | style="text-align:left;" |''You are free to engage.'' | ||
|- | |||
|[[File:H5G-Stance-HammerTime.png|120px]] | |||
| '''[[Stance|Hammer Time]]''' | |||
|Ultra Rare | |||
| style="text-align:left;" |''Everyone is a nail.'' | |||
|- | |- | ||
|[[File:REQ Card - Flanker.png|120px]] | |[[File:REQ Card - Flanker.png|120px]] |
edits