14,915
edits
m (→Personnel) |
|||
Line 283: | Line 283: | ||
|— | |— | ||
| style="text-align:left;" |UNSC ''Infinity'', Fireteam Bailey | | style="text-align:left;" |UNSC ''Infinity'', Fireteam Bailey | ||
|— | |||
|- | |||
|'''[[Dunn (Spartan)|Dunn]]''' | |||
|— | |||
|— | |||
| style="text-align:left;" |UNSC ''Infinity'', Fireteam Bailey | |||
|— | |||
|- | |||
|'''[[Jones (Spartan)|Jones]]''' | |||
|— | |||
|— | |||
| style="text-align:left;" |UNSC ''Infinity'', Fireteam Bailey | |||
|— | |||
|- | |||
|'''[[Newman]]''' | |||
|— | |||
|— | |||
| style="text-align:left;" |UNSC ''Infinity'', Fireteam Jackknife | |||
|— | |||
|- | |||
|'''[[To]]''' | |||
|— | |||
|— | |||
| style="text-align:left;" |UNSC ''Infinity'', Fireteam Jackknife | |||
|— | |— | ||
|- | |- |