8,076
edits
Line 666: | Line 666: | ||
|data-sort-value=-232 |[[2530#August|August 17, 2530]] to unknown date||style="background-color: #0e7a0d; text-align: center;" | VG ||''[[Halo Wars]]'' [[Halo Wars Timeline Events|timeline event #23]] | |data-sort-value=-232 |[[2530#August|August 17, 2530]] to unknown date||style="background-color: #0e7a0d; text-align: center;" | VG ||''[[Halo Wars]]'' [[Halo Wars Timeline Events|timeline event #23]] | ||
||[[Ensemble Studios]] | ||[[Ensemble Studios]] | ||
|| 2009-03-03 | |||
|- class="short" | |||
|data-sort-value=-257 |[[2530#August|August 18, 2530]]||style="background-color: #ec9114; text-align: center;" | SS ||''[[Spirit of Bloody Fire. Cutter. Bloody hell.]]'' | |||
|| | |||
|| 2009-03-03 | || 2009-03-03 | ||
|- class="comic" | |- class="comic" |
edits