14,925
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 80: | Line 80: | ||
|1 | |1 | ||
|[[File:HINF - Charm icon - Kings Cross.png|75px]]<br/>King's Cross Charm | |[[File:HINF - Charm icon - Kings Cross.png|75px]]<br/>King's Cross Charm | ||
|-align="center" | |||
|10 | |||
|19/12/2023 - 26/12/2023 | |||
|align="left"|Silence the Enemy | |||
|align="left"|Earn Kills or Assists in PvP | |||
|50 | |||
|[[File:HINF - Charm icon - Sui Generis.png|75px]]<br/>Sui Generis Charm | |||
|} | |} |