14,917
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 136: | Line 136: | ||
|1 | |1 | ||
|[[File:HINF Kaolin Strand Armor Coating Icon.png|75px]]<br>Kaolin Strand Mark VII Armor Coating | |[[File:HINF Kaolin Strand Armor Coating Icon.png|75px]]<br>Kaolin Strand Mark VII Armor Coating | ||
|-align="center" | |||
|17 | |||
|23/08/2022 - 30/08/2022 | |||
|align="left"|Teamwork | |||
|align="left"| | |||
| | |||
|[[File:HINF Wolf Fang Chest Icon.png|75px]]<br>Wolf Fang Rakshasa Chest | |||
|} | |} |