8,076
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 417: | Line 417: | ||
|| 2004-11-09 | || 2004-11-09 | ||
|- class="short" | |- class="short" | ||
|data-sort-value=-257 | | |data-sort-value=-257 |Unknown ||style="background-color: #C6D9F0; text-align: center;" | SS ||''[[Pariah]]'' (Chapter 3) | ||
||[[B. K. Evenson]] | ||[[B. K. Evenson]] | ||
|| 2009-11-24 | || 2009-11-24 | ||
Line 424: | Line 424: | ||
||[[Eric Nylund]] | ||[[Eric Nylund]] | ||
|| 2001-10-30 | || 2001-10-30 | ||
|- class="comic" | |||
|data-sort-value=-257 |[[2525#March|March 9, 2525]]||style="background-color: #FAC08F; text-align: center;" | C ||''[[Halo: Fall of Reach]]'' (03/09/25-set panels) | |||
||[[Brian Reed]] | |||
|| 2010-09-15 | |||
|- class="short" | |||
|data-sort-value=-257 |Unknown ||style="background-color: #C6D9F0; text-align: center;" | SS ||''[[Pariah]]'' (Chapters 4-6) | |||
||[[B. K. Evenson]] | |||
|| 2009-11-24 | |||
|- class="game" | |- class="game" | ||
|data-sort-value=-257 |[[2589#July|July 7, 2589]] ||style="background-color: #C3D69B; text-align: center;" | VG ||''[[Halo Reach]]'' [[Epilogue (Halo: Reach level)|Epilogue]] | |data-sort-value=-257 |[[2589#July|July 7, 2589]] ||style="background-color: #C3D69B; text-align: center;" | VG ||''[[Halo Reach]]'' [[Epilogue (Halo: Reach level)|Epilogue]] |
edits