116
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|5 | |5 | ||
|[[File:HINF Wolf Fang Chest Icon.png|75px]]<br/>Wolf Fang Rakshasa Chest | |[[File:HINF Wolf Fang Chest Icon.png|75px]]<br/>Wolf Fang Rakshasa Chest | ||
|-align="center" | |||
|3 | |||
|22/11/2022 - 29/11/2022 | |||
|align="left"|Endurance of Will | |||
|align="left"|Win Matches in any PvP mode | |||
|3 | |||
|[[File:HINF Neon Steel Coating Icon.png|75px]]<br/>Neon Steel CQS48 Bulldog Coating | |||
|} | |} |
edits