428
edits
NFSHaloSC2 (talk | contribs) No edit summary |
NFSHaloSC2 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 67: | Line 67: | ||
|[[File:Spnkrcertification.png|120px]] | |[[File:Spnkrcertification.png|120px]] | ||
| '''[[M41 SPNKR|SPNKR Rocket Launcher]] Certification''' | | '''[[M41 SPNKR|SPNKR Rocket Launcher]] Certification''' | ||
|Power Weapon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|[[File:Spnkremcertification.png|120px]] | |||
| '''[[M41 SPNKR|SPNKR EM Rocket Launcher]] Certification''' | |||
|Power Weapon | |Power Weapon | ||
|Rare | |Rare | ||
|} | |} |
edits