649
edits
mNo edit summary |
DoMinationp (talk | contribs) (+new medal) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|Normal | |Normal | ||
|End an enemy's killing spree | |End an enemy's killing spree | ||
|- | |||
|-align="center" | |||
|[[File:HINF Medal DrivingSpree.png|50px]] | |||
|[[Driving Spree]] | |||
|Heroic | |||
|Earn 5 Driver Assists without dying | |||
|- | |- | ||
|-align="center" | |-align="center" |
edits