938
edits
(added Jan 19 2008) |
mNo edit summary |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|Matchmaking | |Matchmaking | ||
|Winners: Halopedia | |Winners: Halopedia | ||
|- | |||
|[http://www.bungie.net/Stats/GameStatsHalo3.aspx?gameid=279746366&player=DEM0NSPAWNED 1-25-2008] | |||
|Halo 3 | |||
|[[Snowbound]] | |||
|[[Team Slayer]] | |||
|[[User:RelentlessRecusant|RelentlessRecusant]] and [[User:CommanderTony|CommanderTony]] | |||
|} | |} |
edits