6,726
edits
Line 56: | Line 56: | ||
| [[Boston]], [[United Republic of North America|URNA]], Earth | | [[Boston]], [[United Republic of North America|URNA]], Earth | ||
| Unknown | | Unknown | ||
|- | |||
| [[Copernicus Base]] | |||
| [[Requiem]] | |||
| Destroyed when Requiem was sent into a nearby star | |||
|- | |- | ||
| [[Crow's Nest]] | | [[Crow's Nest]] | ||
Line 80: | Line 84: | ||
| Unknown | | Unknown | ||
| Unknown | | Unknown | ||
|- | |||
| [[Galileo Base]] | |||
| Requiem | |||
| Destroyed when Requiem was sent into a nearby star | |||
|- | |- | ||
| [[HIGHCOM Facility Bravo-6]] | | [[HIGHCOM Facility Bravo-6]] | ||
| [[Sydney]], [[Australia]], Earth | | [[Sydney]], [[Australia]], Earth | ||
| Unknown | | Unknown | ||
|- | |||
| [[Magma Base]] | |||
| Requiem | |||
| Destroyed when Requiem was sent into a nearby star | |||
|- | |- | ||
| [[ONI Alpha Site]] | | [[ONI Alpha Site]] | ||
| [[New Mombasa]], Earth | | [[New Mombasa]], Earth | ||
| Destroyed | | Destroyed | ||
|- | |- | ||
| [[Outpost C9]] | | [[Outpost C9]] |
edits