4,058
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|[[Fractures: Tenrai]] [[Event]] Pass level 5 | |[[Fractures: Tenrai]] [[Event]] Pass level 5 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:HINF Yoroi Knee Icon.png|75px]]<br/>TBD | |||
|Fractures Samurai | |||
|TBD | |||
|TBD | |||
|TBD | |||
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||
[[Category:Halo Infinite multiplayer armor permutations| ]] | [[Category:Halo Infinite multiplayer armor permutations| ]] | ||
</noinclude> | </noinclude> |
edits