328
edits
m (Text replacement - "[Nn]ewcontent" to "New content") |
|||
Line 359: | Line 359: | ||
|KIA | |KIA | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="21" |[[Spartan Operations]] | ||
|[[Spartan Commander]] | |[[Spartan Commander]] | ||
|[[Sarah Palmer]] | |[[Sarah Palmer]] | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="20" |Spartan | ||
|[[Bertold Vettel]] | |[[Bertold Vettel]] | ||
|Unknown | |Unknown | ||
Line 403: | Line 403: | ||
|[[Jason Kidman]] | |[[Jason Kidman]] | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |||
|[[Terry Hedge]] | |||
|KIA | |||
|- | |- | ||
|[[Theodore Sorel]] | |[[Theodore Sorel]] | ||
Line 422: | Line 425: | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="16" |[[UNSC Marine Corps]] | ||
| rowspan="2" |[[First Lieutenant]] | | rowspan="2" |[[First Lieutenant]] | ||
|[[Floyd (Installation 07)|Floyd]] | |[[Floyd (Installation 07)|Floyd]] | ||
Line 428: | Line 431: | ||
|- | |- | ||
|[[TJ Murphy]] | |[[TJ Murphy]] | ||
|KIA | |||
|- | |||
|[[Gunnery Sergeant]] | |||
|[[Elena Bobrov]] | |||
|KIA | |KIA | ||
|- | |- | ||
Line 441: | Line 448: | ||
|[[Leah Rodriguez]] | |[[Leah Rodriguez]] | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |||
|[[Lance Corporal]] | |||
|[[Singh (Installation 07)|Singh]] | |||
|KIA | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |[[Private First Class]] | | rowspan="3" |[[Private First Class]] |
edits