Armor customization: Difference between revisions
→SPARTAN
Line 208: | Line 208: | ||
|[[ODST Ballistic Battle Armor|ODST Armor]] (Shoulders/Helmet) | |[[ODST Ballistic Battle Armor|ODST Armor]] (Shoulders/Helmet) | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |||
|[[Mark VI]] (Shoulders/Helment) | |[[Mark VI]] (Shoulders/Helment) | ||
| | |Unknown | ||
|- | |||
|[[Recon]] | |[[Recon]] | ||
|Pre-Order Exclusive | |Pre-Order Exclusive |