List of animals: Difference between revisions
→Native to human worlds
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|[[Wikipedia:Mormyridae|Elephant fish]]<ref name="eleph">'''[[Halo 3]]''', [[multiplayer]] maps ''[[High Ground]]'' and ''[[Valhalla]]''</ref> | |[[Wikipedia:Mormyridae|Elephant fish]]<ref name="eleph">'''[[Halo 3]]''', [[multiplayer]] maps ''[[High Ground]]'' and ''[[Valhalla]]''</ref> | ||
|Earth | |Earth | ||
|- | |||
| [[Wikipedia:Elk|Elk]] | |||
| Earth | |||
|- | |- | ||
|[[Erebus VII alien creature|Erebus creature]] | |[[Erebus VII alien creature|Erebus creature]] |